Termosy

Termos stalowy to akcesorium, które powinno znaleźć się w każdej kuchni. Osoby wykonujące pracę biurową i mający stały dostęp do kuchni zazwyczaj nie doceniają jego funkcjonalności. Pracownicy fizyczni i ludzie wykonujący zawody wymagające stałej aktywności, korzystają z termosów na co dzień. W zależności od potrzeb możemy napełnić je gorącą kawą, herbatą, a nawet zupą – przez długi czas utrzymają właściwą temperaturę i nawet po wielu godzinach nie wytracą ciepła. Po co wydawać pieniądze na kawę lub herbatę, skoro możemy mieć je cały czas przy sobie? W tym przypadku ekonomia idzie w parze z dbałością o własne zdrowie – podczas samodzielnego przygotowania napoju mamy bowiem pełną kontrolę nad jakością składników i ilością dodawanej substancji słodzącej.

Pokazano 1-24 z 69 pozycji

Termos retro z kubkiem – prezent dla designera

W bogatej ofercie naszego sklepu znajdziecie wiele modeli termosów, które różnią się pojemnością, kształtem, kolorystyką, a nawet sposobem zamknięcia. Jeżeli preferujesz oryginalne rozwiązania, z pewnością docenisz termosy ze stali nierdzewnej w stylu retro, które posiadają specjalny kubeczek o nietypowym wykończeniu. Dbając o estetykę wykończenia i zachowanie unikalnego charakteru termosów, stworzyliśmy katalog produktów, które przypadną do gustu nawet najbardziej wymagających klientów. Chcemy, aby jakość i elegancki wygląd szły ze sobą w parze. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych nowoczesnych termosów.  

Product added to wishlist
Product added to compare.

Strona internetowa www.markowe-upominki.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików Cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.markowe-upominki.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o informacji dotyczącej Cookies można dowiedzieć się tutaj