Bar

kcesoria barowe to bardzo wygodny pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Większość z nas zapomina o drobiazgach i gadżetach kolekcjonerskich podczas wyposażania wnętrza kuchennego. Dopiero po skompletowaniu podstawowych sprzętów zaczynamy zauważać pewne braki i dokupować gadżety, bez których można się wprawdzie obyć, ale wiąże się to z pewnymi trudnościami logistycznymi. Doskonałym tego przykładem są typowe przybory barowe takie jak korkociąg, nóż kelnerski, kamienie do schładzania napojów alkoholowych, zatyczki do butelek czy termometry do wina. Jeżeli zatem nie masz pomysłu na prezent na nowe mieszkanie swoich znajomych, przemyśl zakup praktycznych gadżetów barowych. Przyjaciele na pewno docenią twój gest i będą zadowoleni z tak praktycznego prezentu.

Pokazano 1-24 z 183 pozycji

Wyposażenie baru – co kupić?

W ofercie naszego sklepu znajdziecie wiele akcesoriów wykorzystywanych przez profesjonalnych barmanów. Oprócz standardowych zestawów do wina, składających się z korkociągu, termometru oraz zatyczki, prezentujemy ekskluzywne wieloelementowe komplety zamknięte w pięknych drewnianych skrzyniach, które po otwarciu mogą zdobić komodę albo serwantkę. Świetnym dodatkiem do prezentu są także stojaki do wina, na których można wyeksponować najlepsze domowe trunki.
Równie interesującym pomysłem na prezent jest zakup kompletu niestandardowych kieliszków, np. do Martini lub w typie klubowym. Biorąc pod uwagę ich unikalny charakter, możemy być prawie pewni, że gospodarze nie posiadają podobnych w swojej domowej kolekcji.  

Product added to wishlist
Product added to compare.

Strona internetowa www.markowe-upominki.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików Cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.markowe-upominki.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o informacji dotyczącej Cookies można dowiedzieć się tutaj