Smartwatche

Smartwatch na prezent

Smartwatche to stosunkowe nowe urządzenia, których popularność rośnie z dnia na dzień. Użytkownicy smartfonów powoli przekonują się, że mimo niewielkich rozmiarów mogą być bardzo wygodnymi i wielofunkcyjnymi gadżetami, które przyspieszają pracę i pomagają wykonywać kilka czynności jednocześnie.

Pokazano 1-24 z 26 pozycji

Czy smartwatch to dobry pomysł na prezent?

Smartwatch to urządzenie, z którego ucieszy się każdy miłośnik elektroniki. Nawet najprostszy model posiada wiele przydatnych funkcji charakterystycznych dla drogich gadżetów m.in. odtwarzanie muzyki, wysyłanie wiadomości tekstowych i maili oraz odbieranie połączeń. Nawet jeżeli nie słyszymy dzwonka telefonu, możemy mieć pewność, że zegarek zawibruje, powiadamiając nas o aktywności telefonu. Smartwatch z funkcją rozmów jest w pełni kompatybilny z naszym telefonem, dlatego mamy gwarancję, że jakość połączeń głosowych i czas przesyłu wiadomości będą optymalne. Bardziej rozbudowane gadżety posiadają również funkcje typowe dla akcesoriów sportowych, np. pomiar ciśnienia krwi czy krokomierz. Decydując się na zakup jednego urządzenia, otrzymujemy zatem kilka pomniejszych akcesoriów.

Smartwatch – gadżet w niskiej cenie

Alternatywą dla smartwatcha jest smart band, czyli opaska dla aktywnych monitorująca ruch. Ten sprytny gadżet dedykowany osobom aktywnym sprawdzi się w wielu sytuacjach. Co ciekawe jej cena jest średnio kilkukrotnie niższa od ceny smartwatcha. Jeżeli zatem szukasz dobrego pomysłu na prezent dla młodej i aktywnej osoby, warto abyś przemyślał zakup opaski.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Strona internetowa www.markowe-upominki.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików Cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.markowe-upominki.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o informacji dotyczącej Cookies można dowiedzieć się tutaj