Kubki Reklamowe

Kubki reklamowe to upominki, które możemy wręczyć na wiele okazji. Wiele firm decyduje się na taką formę promocji działalności, wychodząc z założenia, że praktyczne gadżety z firmowym logo są o wiele skuteczniejszą formą reklamy niż ulotki. Kubki mogą zostać wręczone zarówno jako upominek dla pracowników, jak i stałych klientów. Przy hurtowych ilościach cena jednej sztuki jest bardzo niska, dzięki czemu wydatek nie będzie mocno odczuwalny.

Pokazano 1-24 z 257 pozycji

Kubki ceramiczne czy porcelanowe?

Ceny kubków ceramicznych i porcelanowych są porównywalne, dlatego klienci równie chętnie wybierają obydwa warianty. Dużym zainteresowaniem cieszą się kubki z inspirującymi nadrukami, udekorowane ciekawymi grafikami oraz o nietypowych kształtach. Klienci często poszukują modeli o większych pojemnościach, które są wygodne w użytkowaniu, zwłaszcza jeżeli pijemy duże ilości gorących napojów w ciągu dnia. Kubki porcelanowe o błyszczącym wykończeniu prezentują się niezwykle elegancko w minimalistycznych pomieszczeniach; utrzymane w jednolitej kolorystyce sprawdzą się w każdej kuchni.
Niewątpliwą zaletą kubków jest ich uniwersalny charakter. Jako że cena dobrych modeli oscyluje w granicach kilkunastu do kilkudziesięciu złotych, możemy je wręczać na wiele okazji, np. powitanie nowego pracownika czy niezobowiązujące odwiedziny w domu znajomego. To niezobowiązujący i wygodny podarunek.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Strona internetowa www.markowe-upominki.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików Cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.markowe-upominki.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o informacji dotyczącej Cookies można dowiedzieć się tutaj