Zestawy do pisania

Zestaw piśmienniczy to stylowy prezent dla osoby w każdym wieku. Odpowiednio dobrany i przemyślany może sprawić niewypowiedzianą radość obdarowanej osobie – wszak pióra, długopisy i ołówki to akcesoria codziennego użytku. Komplety piśmiennicze to prezentowy strzał w dziesiątkę! Sprawdzają się od wielu lat i nigdy nie wyjdą z mody.

Pokazano 1-24 z 209 pozycji

Zestawy biurowe – upominki na wiele okazji

W bogatej ofercie naszego sklepu znajdziecie wiele rodzajów zestawów piśmienniczych dedykowanych do codziennego użytku. Dwuelementowe komplety, złożone z eleganckiego długopisu i solidnego ołówka, to doskonały pomysł na upominek dla bliskiej osoby. Zamknięte w stylowym piórniku bądź etui mogą być noszone w torebce bądź neseserze. Szczególnie efektownie prezentują się modele z dołączonym piórnikiem o skórzanym wykończeniu, którego wielkość jest dostosowana do wybranych modeli produktów. Większe zestawy, w skład których wchodzą długopisy, organizery oraz ołówki, sprawdzą się w biurze lub do użytku domowego.

Wieloelementowy aluminiowy zestaw piśmienniczy

Wybierając właściwy zestaw, warto zastanowić się, jakie potrzeby ma osoba obdarowana. Jeżeli na co dzień nie używa niczego więcej poza długopisem, a charakter jej pracy nie wymaga wykorzystywania bardziej zaawansowanych przyborów, nie warto inwestować w wieloelementowe zestawy. W takim przypadku w zupełności wystarczy komplet złożony z dwóch przyborów – ołówka i długopisu – bądź zestaw z piórem wiecznym. Wszystko zależy od naszej kreatywności i wiedzy na temat upodobań bliskiej osoby.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Strona internetowa www.markowe-upominki.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików Cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.markowe-upominki.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o informacji dotyczącej Cookies można dowiedzieć się tutaj