Długopisy ekologiczne

Długopisy ekologiczne z nadrukiem wykonane z papieru, bambusa, drzewa różanego… – brzmi oryginalnie, nieprawdaż? Mogłoby się wydawać, że tak niestandardowe przybory piśmiennicze kosztują krocie. W rzeczywistości jednak za większość tego typu akcesoriów zapłacimy nie więcej niż kilkanaście złotych. Jeżeli zatem cenią sobie Państwo kreatywne rozwiązania i chcielibyście podarować ciekawy gadżet reklamowy współpracownikom, klientom, kontrahentom czy po prostu mieć pod ręką niebanalny przedmiot do pisania, nasza oferta na pewno przypadnie Państwu do gustu!

Pokazano 1-24 z 87 pozycji

Praktyczne zastosowanie - oryginalne długopisy ekologiczne

Wykonywanie notatek jest częścią naszego życia zarówno w pracy, na zajęciach w szkole, jak i w domu. Dlatego stworzyliśmy długopisy ekologiczne, które pozwolą połączyć praktyczne zastosowanie codziennych potrzeb z ochroną środowiska i dbałością o Państwa otoczenie. Długopis ekologiczny to profesjonalny i elegancki design, dostępny w różnej kolorystyce oraz z napisami, które informują o ekologicznym pochodzeniu produktu. Są niezwykle wygodne do pisania, a wkład o optymalnej pojemności pozwoli cieszyć się nimi przez wiele tygodni. Jeśli prowadzą Państwo firmę, to długopisy ekologiczne z nadrukiem są jedną z najlepszych form promocji! Można nanieść na niego logo Państwa firmy, dzięki czemu łatwo zbudujecie Państwo pozytywne relacje z klientami. Długopisy ekologiczne z logo sprawdzą się również dla pracowników - taki długopis będzie prezentował się bardzo profesjonalnie na ich biurkach. Każdy, kto go zobaczy, będzie wiedział, że Państwa firma troszczy się o środowisko. 

Dowiedz się, jak wygląda przyjemność pisania długopisami ekologicznymi z nadrukiem

Długopisy ekologiczne z nadrukiem wyróżnia nie tylko materiał, z jakiego są wykonane, ale to, że umieszczamy na nich – stosownie do życzenia Klienta – logo, które staje się dla ich właścicieli znakiem rozpoznawczym. Dlatego nie trzeba obawiać się, że Państwa ulubiony przyrząd do pisania zagubi się w tłumie innych. Umieszczone na nich – a niekiedy także na ich klipsach – napisy, lekkość, różnorodność wykonania oraz kolorystyka sprawiają, że pisanie może stanowić nie co najwyżej obowiązek, ale prawdziwą przyjemność…

Długopisy z recyklingu cegiełką do ochrony środowiska naturalnego

W XXI wieku produkty z przetworzonych odpadów zyskują na wartości, ponieważ kupując je, prostym sposobem przyczyniamy się do propagowania idei ochrony środowiska. Ekologiczne przybory piśmiennicze są świetnym pomysłem na upominek dla współpracowników, podwładnych czy klientów, którzy docenią nieszablonowe wykonanie. Biorąc pod uwagę to, z jakich tworzyw wykonane są długopisy z recyklingu, mamy doskonały przykład produktu edukacyjnego. Wręczając go wybranej osobie, być może uświadomimy jej, jak ważna jest ekologia, i zachęcimy do zmiany pewnych nawyków.

Ofeorwany długopis na pozór przypomina ołówek, co może stanowić jego najciekawszą cechę. Pod tę samą kategorię podchodzi model wykonany z przetworzonych tworzyw sztucznych po kartonach – w 75% z papieru, w 20. z polietylenu oraz w 5% z aluminium. Długopisy z recyklingu wykonane są też z materiału biodegradowalnego, który uzyskuje się ze skrobi kukurydzianej, zgodnie z europejskimi wytycznymi, według którymi przynajmniej 90% produktu ma ulegać naturalnemu rozkładowi.

Product added to wishlist
Product added to compare.