Portfele męskie

Portfel to świetny pomysł na prezent dla mężczyzny w każdym wieku. Zanim jednak zdecydujemy się na zakup konkretnego modelu warto zastanowić się, czy spełni oczekiwania obdarowanego. Kwestią podstawową jest materiał wykorzystany w procesie produkcji – najlepszym wyborem jest rzecz jasna skóra. Równie istotny jest kolor galanterii – czerń uchodzi za barwę uniwersalną, niemniej niektórzy Panowie preferują ciemne lub jasne brązy. Jeżeli nie mamy pewności, który wariant kolorystyczny wybrać, najlepiej postawić na neutralną czerń.

Pokazano 1-24 z 111 pozycji

Portfel męski – prezent nie dla każdego

Większość modeli męskich nie posiada zapięcia – to dość wygodne rozwiązanie, ale nie dla każdego. Jeżeli mężczyzna intensywnie eksploatuje portfel, brak zapięcia wydaje się logicznie uzasadniony. Brak klamry nie sprzyja jednak kwestiom bezpieczeństwa, zwłaszcza jeżeli portfel nie jest przechowywany w kieszeni marynarki tylko w torbie albo kurtce – jego zawartość może się bowiem wysypać. Dobierając odpowiedni model warto wziąć pod uwagę styl życia osoby obdarowanej i zastanowić się, który wariant lepiej spełni jej potrzeby.  

Bilonówka – mini plecak. Funkcjonalność i wygoda
Niektórzy Panowie nie potrzebują rozbudowanych portfeli, z dużą liczbą komór i skrytek. Kwestią kluczową jest wygoda, dlatego rozmiar portfela musi być na tyle kompaktowy, aby akcesorium zmieściło się w każdej kieszeni. Mini portfel skórzany z pewnością przypadnie do gustu amatorom minimalistycznych rozwiązań.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Strona internetowa www.markowe-upominki.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików Cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.markowe-upominki.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o informacji dotyczącej Cookies można dowiedzieć się tutaj