GADŻETY REKLAMOWE Z NADRUKIEM LOGO FIRMYsprzedaż głównie hurtowa

Lunch boxy

Czy lunchbox może być dobrym pomysłem na prezent? Oczywiście, że tak! Wśród wielu modeli pudełek na żywność dostępnych w naszym sklepie znajdziecie zarówno takie, w których można przenosić produkty stałe, jak i zaawansowane warianty pojemników przeznaczone do transportu gotowych dań obiadowych. Ceny są na tyle zróżnicowane, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Aktywne filtry

Pokazano 1-25 z 77 pozycji

Pudełko śniadaniowe – które wybrać?

Pudełko na śniadanie to oryginalny pomysł na upominek, który możemy wręczyć bez żadnej okazji. Większości z nas kojarzy się wprawdzie ze szkołą, niemniej ostatnimi czasy coraz więcej dorosłych osób wraca do tego gadżetu, doceniając jego praktyczne zastosowanie i wygodę użytkowania. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą zadbać o zdrowie, a przy okazji zredukować wydatki na jedzenie na mieście. Co więcej, przygotowując własne posiłki, mamy pełną kontrolę nad ich składem, co sprzyja utrzymaniu dobrej formy przez długi czas.

Pudełko na kanapki – nowoczesny design

Pudełka śniadaniowe typu fresh box, o prostym, minimalistycznym kształcie, są niebywale funkcjonalne i lekkie, dzięki czemu możemy nosić je przy sobie przez cały czas. Nie zajmują dużo miejsca i nie wymagają skomplikowanej pielęgnacji – wybierając model wykonany z wysokiej jakości materiału wystarczy, że po użyciu opłuczemy go wodą. Jesteśmy przekonani, że nawet osoba nieprzyzwyczajona do samodzielnego przygotowywania posiłków w domu, przekona się do tego sposobu żywienia.  

Strona internetowa www.markowe-upominki.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików Cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.markowe-upominki.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o informacji dotyczącej Cookies można dowiedzieć się tutaj