Plecaki różne

Plecak – dla niektórych rzecz codziennego użytku, dla innych przydatny gadżet, który sprawdzi się w czasie wypraw rowerowych i wycieczek krajoznawczych. W naszym sklepie znajdziesz wiele modeli plecaków o różnorodnych kształtach, rozmiarach i funkcjonalnościach. Oprócz standardowych plecaków na dwa ramiona, oferujemy pojemne plecaki turystyczne – z termoizolacją, plecaki piknikowe oraz modele na jedno ramię, które świetnie sprawdzą się w czasie wycieczek rowerowych.

Pokazano 1-24 z 145 pozycji

Plecak – gadżet prezentowy

Ostatnimi czasy dużą popularnością wśród klientów cieszą się plecaki bawełniane oraz sportowe o jednolitej kolorystyce i solidnym wykończeniu. Takie modele sprawdzą się zarówno na co dzień, np. do szkoły czy na uczelnię, jak i w czasie weekendowych wypadów. Lekkie, poręczne i uniwersalne, mogą być użytkowane przez osoby w każdym wieku. Jeżeli chcesz sprawić przyjemność bliskiej ci osobie, plecak sportowy będzie doskonałym wyborem. To niezobowiązujący upominek, który mimo niskiej ceny prezentuje się niezwykle efektownie.

Plecak na jedno ramię – nie tylko dla sportowca

Plecaki są wygodną alternatywą dla ciężkich skórzanych toreb i neseserów. Każdy z nas powinien posiadać w swojej domowej kolekcji chociaż jeden prosty plecak w uniwersalnym kolorze, z którego będzie mógł skorzystać po pracy czy szkole. Do średniej wielkości plecaka zmieścimy wiele szpargałów, a mimo wszystko odczuwalny ciężar będzie mniejszy niż w przypadku niesienia torby na jednym ramieniu.  

Product added to wishlist
Product added to compare.

Strona internetowa www.markowe-upominki.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików Cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.markowe-upominki.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o informacji dotyczącej Cookies można dowiedzieć się tutaj