Kubki Termiczne

Kubki termiczne z nadrukiem to idealny gadżet reklamowy dla zabieganej osoby, która nie ma czasu, aby w spokoju delektować się pachnącą kawą lub herbatą. To produkt bardzo prosty w użyciu. Wystarczy wlać do niego gorący napój i zamknąć, aby mieć pewność, że wysoka temperatura utrzyma się nawet przez kilka godzin. To świetny gadżet, który idealnie sprawdzi się podczas pracy w biurze, w czasie podróży służbowych czy przy długotrwałych spotkaniach biznesowych. Jeżeli dobrze go zakręcimy i zabezpieczymy, nie będziemy musieli obawiać się, że jego zawartość wyleje się po włożeniu do torby czy walizki.

Pokazano 1-24 z 177 pozycji

Kubki termiczne – gadżety stylowe i praktyczne

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo wiele modeli kubków termicznych z solidną izolacją i trwałym wykończeniem. Stawiamy na wysoką jakość produktów, dlatego wszystkie kubki termiczne zostały poddane rygorystycznym testom. Nawet przy intensywnej eksploatacji nie rozszczelniają się i nie wytracają właściwego ciepła napoju. Można je stosować przez cały czas – także wówczas, gdy, w nawale pracy, pochłonięci wykonywaniem obowiązków, zwyczajnie zapominamy, że na biurku w firmie spokojnie czeka ciepły napój.

Jaki stalowy kubek termiczny na kawę wybrać?

Niektóre imitują te papierowe na wynos, z charakterystycznymi wieczkami z ustnikiem. Taki wariant wygląda oryginalnie i designersko, niemniej może nie sprawdzić się u osoby, która prowadzi aktywny tryb życia. O wiele lepszym rozwiązaniem będzie wariant z ustnikiem zamykanym na zatrzask – nie musimy bowiem martwić się, że sam otworzy się w torbie. Kubek termiczny na kawę (np. z napisem firmowym) ma pewien podstawowy atut, mianowicie funkcjonalność, zatem warto w pierwszym odruchu sprawdzać walory techniczne gadżetów, a dopiero później oceniać ich wygląd.

Do pracy z kubkiem termicznym termosem

Szklany, szczelny kubek termiczny termos sprawdza się podczas krótszych, jak i dalszych podróży służbowych. Warto zaopatrzyć się w niego przed ciężkim, zapełnionym spotkaniami z klientami dniem, w czasie którego przyda się odrobina wypoczynku i pokrzepiającego napoju, dającego energię na dalsze rozmowy z interesantami. Szczególnie chwali się wykonanie ze stali nierdzewnej, która zabezpiecza przed niechcianą rdzą. Możemy też być spokojni, że napój nie wyleje się podczas wbiegania po schodach, bo tę ewentualność wyklucza zamknięcie zakręcane na gwint.

Kubki termiczne z logo – by wyróżnić firmę

Modnym rozwiązaniem są kubki termiczne z logo, które z pewnością staną się doskonałą reklamą każdego przedsiębiorstwa oraz instytucji. Ponadto ładnie zaprezentują się na blacie biurka w sekretariacie, w gabinecie szefa, a także w firmowej kafejce, gdzie można przyjemnie odpocząć, delektując się smakiem kawy na przykład w wolne od zajęć przedpołudnie. Nadruk, nawiązujący do oferowanych usług lub produktów, zawsze dodaje przedmiotom pewnej niebanalności, a jednocześnie wyróżnia i podkreśla, że w danym przedsiębiorstwie zwraca się uwagę na tak małe, ale istotne detale.

Szklane kubki termiczne – praktycznie i elegancko

Kubki termiczne z nadrukiem, także te wykonane ze szkła, wyróżniają się z tłumu. Znajdziemy wśród nich niebanalne modele, między innymi pokryte wzorem z pokrojonymi na plasterki różnokolorowymi cytrynami, z czerwonymi i czarnymi kołami, czy o stylu kwiecistym – à la Słoneczniki van Gogha. Każdy z nich ma swój indywidualny wygląd. Dlatego nie ma obawy, że ktoś spoza danej firmy omyłkowo weźmie naszą własność zamiast swojej. Chyba że bardzo mu się spodoba… A ostrzegamy… bo biorąc pod uwagę urok naszych produktów, nie jest to wykluczone.

Product added to wishlist
Product added to compare.