Wizytowniki

Wizytowniki – z pozoru proste akcesoria, bez których moglibyśmy się obejść. Wszak wizytówki można nosić w portfelu, notesie czy wewnętrznej kieszeni garnituru. Nic bardziej mylnego! Stare porzekadło mówi, że „diabeł tkwi w szczegółach”, jeszcze inne głosi, że „jak cię widzą, tak cię piszą”. Jeżeli zatem chcesz uchodzić za osobą elegancką, warto zadbać o najdrobniejsze detale i zawsze prezentować w sposób nienaganny. Jednym z takich detali jest etui na wizytówki i karty, które powinno być proste i luksusowo wykończone. W ofercie naszego sklepu znajdziecie wiele modeli wizytowników, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Pokazano 1-24 z 54 pozycji

Profesjonalne wizytowniki

Posiadanie wizytówek zazwyczaj wiąże się z prowadzeniem własnej działalności. Niezwykle istotne jest, aby klienci oraz partnerzy biznesowi mieli o Państwa firmie dobrą opinię i odbierali ją jako w pełni profesjonalną. Wizytówki stanowią przedmioty, które dość łatwo zniszczyć, dlatego trzeba je właściwie przechowywać. Wizytownik to doskonały sposób na uporządkowanie wizytówek. Dzięki odpowiedniemu projektowi pozwala na łatwy do nich dostęp oraz utrzymanie ich w nienagannym stanie, chroniąc przed zabrudzeniem oraz mechanicznymi uszkodzeniami. Wizytownik męski oraz wizytownik damski pozwoli wręczać wizytówki z klasą. Posiadamy szeroki wybór modeli w różnej kolorystyce, które bez problemu pozwolą dopasować go do Państwa potrzeb. Można je nosić zarówno w torebce, jak i kieszeni - kompaktowe rozmiary nie będą stanowiły w tej kwestii ograniczenia. Polecamy również wizytownik na biurko, dzięki któremu można sięgnąć po wizytówkę w momencie, kiedy będzie ona potrzebna bez konieczności szukania jej w szufladzie, kieszeni marynarki lub torebki.

Etui na wizytówki – stylowy prezent

Wizytownik stalowy może być doskonałym prezentem dla osoby, która dopiero zaczyna swoją karierę zawodową. Mając eleganckie etui, łatwiej podjąć decyzję o stworzeniu wizytówki, która jest papierowym odbiciem nas samych. Taki prezent ma bardzo personalny charakter i niesie za sobą pewną wartość sentymentalną. Warto zatem zainwestować w model o solidnym wykończeniu, który będzie spełniał także funkcje ozdobne.

Oczywiście, etui nie musi być skórzane bądź posiadać metaliczne wykończenie. Dużą popularnością cieszą się modele o oryginalnym designie i niestandardowej kolorystyce, np. kwiatowej. Jeżeli jednak nie chcemy popełnić gafy, lepiej wybrać model uniwersalny, który przypadnie do gustu każdemu.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą wizytowników dostępnych na naszej stronie.

Product added to wishlist
Product added to compare.