GADŻETY REKLAMOWE Z NADRUKIEM LOGO FIRMYsprzedaż głównie hurtowa

Torby Termiczne

Torba termiczna to typ akcesorium kuchennego, które doskonale sprawdzi się w charakterze prezentu. Pomimo że jest bardzo praktyczna, a w sezonie letnim każda spragniona osoba odczuwa jej brak, niewielu z nas posiada ten gadżet w podstawowym wyposażeniu. Najprostsze modele toreb termicznych na ramię, w których zmieści się jedna duża butelka, to wydatek rzędu kilkunastu złotych. Jeżeli chcielibyśmy zakupić większy model, dedykowany do przenoszenia całej zgrzewki, musimy zapłacić ok. 40 zł. Nawet jeżeli kwota wydaje się dość wysoka, latem podziękujemy sobie za tę inwestycję.

Aktywne filtry

Pokazano 1-25 z 55 pozycji

Torby termiczne na zgrzewkę – praktyczne i funkcjonalne

W torbach termicznych możemy przenosić nie tylko zimne napoje, ale także pożywienie. W gorących okresach w ciągu roku, kiedy istnieje zwiększone ryzyko popsucia się żywności, możemy traktować torby termiczne prawie jak małe przenośne lodówki. Umieszczając weń dwa, uprzednio zamrożone, wkłady żelowe możemy mieć pewność, że zawartość torby będzie chłodna przez co najmniej kilka godzin.
W ofercie naszego sklepu znajdziecie wiele wariantów akcesorium, poczynając od toreb termicznych na butelkę, kończąc na torbie termoizolacyjnej z dodatkowymi kieszeniami, która może służyć jako normalny plecak po wyjęciu wkładów chłodzących. Wszystkie modele zostały wykonane z mocnego poliestru, odpornego na działanie czynników zewnętrznych. Co więcej, są łatwe do utrzymania w czystości i komfortowe w użytkowaniu.  

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Waga

Waga

  • 0kg - 0,4kg

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 229,00 zł

Kolor

Kolor

Materiał

Materiał

Gwarancja

Gwarancja

Realizacja

Realizacja

Strona internetowa www.markowe-upominki.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików Cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.markowe-upominki.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o informacji dotyczącej Cookies można dowiedzieć się tutaj