Dyski zewnętrzne

Dysk zewnętrzny to akcesorium, bez którego nie mógłby się obejść żaden kolekcjoner filmów i muzyki. Biorąc pod uwagę, że domowe zbiory multimediów rozrastają się w niesamowitym tempie, warto zainwestować w dodatkową pamięć zewnętrzną, na której będziemy mogli przechowywać ulubione filmy, seriale, albumy muzyczne czy też kolekcje zdjęć. Dzięki temu odciążymy dysk naszego komputera oraz uporządkujemy zbiory. Jako że pojemności dysków dochodzą do 500 GB bez problemu zmieścimy na nich dowolną liczbę filmów. Klasyczne pendrive’y są w stanie udźwignąć od kilku do kilkunastu GB, dlatego są częściej wykorzystywane do przenoszenia plików tekstowych i dokumentów.

Pokazano 1-24 z 27 pozycji

Dysk zewnętrzny – gadżet dla każdego

Ceny dysków zewnętrznych HDD oscylują w granicach od stu do kilkuset złotych. Różnice wynikają m.in. z pojemności oraz jakości materiałów użytych w procesie produkcyjnym. Na naszej stronie znajdziecie wiele modeli o różnorodnych kolorach i kształtach – także takie z wbudowaną funkcją stojaka, dzięki czemu możliwe jest korzystanie z telefonu podczas ładowania.
Jeżeli macie w planach podarowanie bliskiej osobie dysku, serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty personalizacji indywidualnej, np. imieniem i nazwiskiem. Takie osobiste i kreatywne prezenty przypadną do gustu każdemu.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą produktową zamieszczoną na naszej stronie. Na pewno znajdziecie modele dysków spełniających wasze oczekiwania!

Product added to wishlist
Product added to compare.

Strona internetowa www.markowe-upominki.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików Cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.markowe-upominki.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o informacji dotyczącej Cookies można dowiedzieć się tutaj