Multitoole

W bogatej ofercie naszego sklepu znajdziecie nie tylko standardowe narzędzia wielofunkcyjne w formie szwajcarskiego scyzoryka, ale także sprytne karty multitoole, które mogą posłużyć jako otwieracz do butelek, kompas, linijka, nóż, a nawet otwieracz do konserw. Popularne karty przetrwania, dostępne w niskiej cenie, są doskonałym pomysłem na niezobowiązujący upominek.

Pokazano 1-24 z 107 pozycji

Multitool na prezent dla każdego

Klienci bardzo cenią sobie funkcjonalność i elegancję, dlatego często wybierają gadżety prezentowe, które mają praktyczne zastosowanie i mogą być stosowane na co dzień. Nie dziwi zatem fakt, że wśród najczęściej wybieranych upominków znajdują się multinarzędzia oraz uniwersalne noże. Standardowe multinarzędzie w zestawie z kluczami, sprzedawane w estetycznym czarnym futerale, przypadnie do gustu wszystkim majsterkowiczom oraz osobom, które uwielbiają uniwersalne i wielofunkcyjne gadżety.

Ile kosztują multitoole?

Najprostsze multitoole kosztują zaledwie kilkanaście złotych. Cena akcesoriów uzależniona jest w dużej mierze od jakości materiałów, z których zostały wykonane. Jeżeli zależy nam na zakupie wieloczęściowego akcesorium nie musimy wydawać dużych pieniędzy – już za ok. 20 złotych zakupimy multinarzędzia o 15 funkcjach. Jeżeli możemy pozwolić sobie na nieco większy wydatek, warto pomyśleć o dokupieniu składanego noża bądź popularnego ostatnimi czasy modeli noża z klipsem.  

Product added to wishlist
Product added to compare.