Multinarzędzie Sagaform Adventure 5015220

5015220
69,00 zł
Brutto
Multinarzędzie Sagaform Adventure 5015220

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 10.

SPRZEDAŻ HURTOWA 

Produkt dostępny tylko hurcie. Wielkość minimalnego zamówienia dostępna przy każdym produkcie przy przycisku "Dodaj do kosza".

envelope_color2.png  PRODUKT Z MOŻLIWOŚCIĄ NADRUKU LOGO - ZAPYTAJ O KOSZTY  envelope_color2.png

Uniwersalne kombinerki z narzędziami firmy Sagaform. Praktyczne, wielofunkcyjne narzędzie, posiadające ergonomiczne nakładki na rękojeściach. Posiada nylonowy pokrowiec. Koniec problemów z krojeniem, przycinaniem, przykręcaniem! Poręczny zestaw narzędzi szczególnie przyda Ci się podczas wypadu za miasto, np. na pikniku. W zestawie znajdziesz m.in. kombinerki, nóż, otwieracz, piłkę, haczyki, przycinak. Teraz poradzisz sobie w każdej sytuacji!
10 Przedmioty

32 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkty tego samego producenta:

Strona internetowa www.markowe-upominki.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików Cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.markowe-upominki.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o informacji dotyczącej Cookies można dowiedzieć się tutaj