Portfele damskie

Skórzane portfele nigdy nie wyjdą z mody. Pomimo że rynek galanteryjny obfituje w modele wykonane z różnorodnych materiałów, poczynając od plastiku, kończąc na filcu czy wełnie, skóra nigdy nas nie zawiedzie. Dobre skórzane portfele to wybór na lata. Jeżeli zatem chcesz sprawić radość swoim bliskim, pomyśl o zakupie stylowego portfela z dużą liczbą przegródek i uniwersalnych wymiarach.

Pokazano 1-24 z 65 pozycji

Mini portfel na suwak – dodatek do pełnowymiarowego portfela?

Coraz więcej kobiet decyduje się na zakup dużego portfela, w którym bez problemu zmieszczą się wszystkie dokumenty, pieniądze, karty kredytowe, a nawet telefon komórkowy. Akcesorium wydaje się bardzo praktyczne, niemniej w przypadku jego zagubienia tracimy wszystkie rzeczy umożliwiające naszą identyfikację. Aby zwiększyć poziom bezpieczeństwa warto zaopatrzyć się w kilka akcesoriów galanteryjnych, które pomogą nam rozdzielić dokumenty, pieniądze oraz mobilne gadżety. Oprócz normalnego portfela warto zatem pomyśleć o zakupie bilonówki, czyli poręcznej portmonetki, w której możemy przechowywać monety oraz plik banknotów. Innym pomysłem jest zakup mini portfelika na suwak, który bez problemu zmieści się w kieszeni kurtki.

Portfel damski – prezent dla wymagających

W ofercie naszego sklepu znajdziecie wiele modeli portfeli o stonowanych, uniwersalnych kolorach, które przypadną do gustu wszystkim użytkownikom preferującym klasyczne rozwiązania. Wiemy, jak ważna jest wysoka jakość, dlatego dokładnie selekcjonujemy nasze produkty. Chcemy, aby nasi klienci mieli pewność, że wybrane przezeń modele posłużą długie lata w niezmienionym stanie technicznym.  

Product added to wishlist
Product added to compare.

Strona internetowa www.markowe-upominki.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików Cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.markowe-upominki.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o informacji dotyczącej Cookies można dowiedzieć się tutaj