Miary i narzędzia

Prezent dla majsterkowicza nie musi być drogi. Wystarczy odrobina kreatywności i dobrej woli, aby znaleźć upominek, który nie zrujnuje nam budżetu, a jednocześnie sprawi ogromną radość obdarowanemu. Jeżeli dysponujemy nieco większą gotówkę warto pomyśleć o zakupie zestawu narzędzi zamkniętego w eleganckim czarnym opakowaniu z rączką. W skład takiego kompletu wchodzą śrubokręty, nakrętki, piłki do metalu oraz wiele sprzętów codziennego użytku.

Pokazano 1-24 z 141 pozycji

Tanie narzędzia na prezent

Jeśli szukamy małego podarku dla znajomego i nie chcemy wpędzać się w duże koszty, ciekawym rozwiązaniem jest zakup oryginalnego breloku z mini-narzędziem, np. śrubokrętem czy latarka. W bogatej ofercie naszego sklepu znajdziecie również automatyczne miarki ze specjalnym gumowym wykończeniem, dzięki któremu narzędzie dobrze leży w dłoni i ma dużą przyczepność. Oprócz wysokiej funkcjonalności miarki mają interesujący i nowatorski design. Z pewnością przypadną do gustu każdemu amatorowi prac technicznych.

Ceny zestawów narzędziowych i akcesoriów dla majsterkowicza

Ceny akcesoriów dla majsterkowicza wahają się średnio od kilku do kilkudziesięciu złotych. Tak duża rozpiętość cenowa sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie i będzie zadowolony z zakupu. Szczególnie polecamy zestawy narzędzi wykonane z wysokiej jakości materiałów.
Jako że narzędzia pakowane są w specjalny pojemnik upominkowy, nie musimy kupować dodatkowego papieru zdobnego i innych gadżetów, co stanowi dodatkową oszczędność.  

Product added to wishlist
Product added to compare.

Strona internetowa www.markowe-upominki.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików Cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.markowe-upominki.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o informacji dotyczącej Cookies można dowiedzieć się tutaj