GADŻETY REKLAMOWE Z NADRUKIEM LOGO FIRMYsprzedaż głównie hurtowa

Głośniki

Przenośne głośniki do urządzeń mobilnych cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród klientów. W ofercie naszego sklepu znajdziecie wiele modeli głośników stereo, które mogą działać do kilkunastu godzin bez ładowania. Szczególnie efektownie prezentują się modele z serii mini cube, które są na tyle lekkie i poręczne, że możemy nosić je w torbie czy plecaku, i w razie potrzeby podłączyć do smartfon czy tablet. Dźwięk wydobywający się z urządzenia jest niebywale czysty, wyrazisty i w żaden sposób niezmodyfikowany.

Aktywne filtry

Pokazano 1-25 z 114 pozycji

Głośnik ze wzmacniaczem – prezent dla każdego

Oprócz standardowych głośników podpinanych do urządzenia przy pomocy kabla audio oferujemy akcesoria 2w1 spełniające także rolę stacji dokującej. To sprytne rozwiązanie, które docenią wszyscy użytkownicy urządzeń z logo nadgryzionego jabłka. Jeżeli zatem szukasz niebanalnego pomysłu na prezent, masz wiele możliwości wyboru.

Głośnik – gadżet o nietypowym zastosowaniu

Użytkownicy ceniący oryginalne rozwiązania i niestandardowe funkcjonalności z pewnością docenią głośnik ze specjalną nakładką, którą można doczepić do wybranego przedmiotu i nadać mu drugie życie. Po włączeniu sprzętu, przedmiot zacznie wibrować, a my zaczniemy odbierać muzykę wszystkimi zmysłami. Tak kreatywny gadżet jest świetnym pomysłem na prezent dla młodej osoby, która uwielbia nowości i preferuje nowoczesne i niestandardowe rozwiązania. W naszym sklepie każdy znajdzie coś odpowiadającego jego potrzebom.

Strona internetowa www.markowe-upominki.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików Cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.markowe-upominki.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o informacji dotyczącej Cookies można dowiedzieć się tutaj