Pióra kulkowe

Pióra kulkowe to świetna alternatywa dla klasycznych piór wiecznych, których obsługa wymaga cierpliwości i wprawy. W ofercie naszego sklepu znajdziecie wiele modeli piór kulkowych o klasycznym designie i uniwersalnej kolorystyce. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom młodszych klientów oferujemy również kolorowe lekkie pióra, które doskonale sprawdzą się na uczelni czy w szkole.

Pokazano 1-24 z 97 pozycji

Pióro kulkowe – upominek na każdą okazję

Akcesoria biurowe to doskonały pomysł na prezent dla bliskich, współpracowników czy dalszych znajomych. W zależności od okoliczności możemy wybrać model pióra kulkowego bądź wiecznego, który będzie odpowiadał gustowi i potrzebom obdarowanego. Najmłodsi z pewnością ucieszą się z kolorowych piór wykonanych z lekkiego plastiku, które doskonale leżą w dłoni, a pisanie nimi nie sprawia żadnego problemu nawet niewprawionym użytkownikom. Niewątpliwą zaletą piór kulkowych jest to, że właściwie płyną po papierze – pisanie nimi to czysta przyjemność!

Pióro kulkowe – gadżet dla każdego

Mówi się, że osoby, które raz w życiu miały okazję pisać piórem, już nigdy nie wrócą do długopisów i ołówków. Jest w tym dużo prawdy. Klasyczne pióra to akcesoria, które można w pewien sposób spersonalizować. Po dłuższym okresie pisania dłoń przyzwyczaja się bowiem do jednego kroju pisma, przez co zaczynamy pisać w sposób świadomy i z pewnym zacięciem kaligraficznym. Uczenie dobrych nawyków i przyzwyczajanie ręki do określonego stylu pisania jest szczególnie istotne w przypadku dzieci, które dopiero zaczynają edukację.  

Product added to wishlist
Product added to compare.

Strona internetowa www.markowe-upominki.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików Cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.markowe-upominki.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o informacji dotyczącej Cookies można dowiedzieć się tutaj