Noże

Wydawać by się mogło, że nóż nie jest szczęśliwym pomysłem na prezent. Oczywiście, nie wszystkie osoby będą zadowolone z takiego podarku, niemniej znajdzie się spora grupa miłośników survivalu, którzy docenią niebanalny koncept i będą zadowoleni z prezentu. W bogatej ofercie naszego sklepu znajdziecie wiele modeli funkcjonalnych noży o oryginalnych kształtach i niebanalnej kolorystyce. Oprócz tradycyjnych noży składanych posiadamy noże z piłą oraz klipsem. Na pewno przypadną wam do gustu!

Pokazano 1-24 z 67 pozycji

Noże na prezent – jakie wybrać?

Ceny dobrych noży zaczynają się od ok. 20 złotych. Za tę cenę kupimy, np. nóż wykonany ze stali nierdzewnej wykończony w naturalnym drewnie. Wybierając model warto zwrócić uwagę na sposób jego zamknięcia – większość produktów posiada specjalną blokadę, która chroni przednie kontrolowanym otwarciem noża i skaleczeniem. Równie ważny jest sposób otwierania noża – największym zainteresowaniem cieszą się modele z funkcją otwierania jedną ręką. To szczególnie istotne w przypadku zakupu noża myśliwskiego, który musi być poręczny, stabilny i dobrze układać się w dłoni.

Noże składane na prezent

Do większości noży z klipsem oraz modeli myśliwskich dołączane jest specjalne etui, w którym możemy bezpiecznie przechowywać nasz sprzęt. Aby stworzyć pełny komplet warto jednak pomyśleć o zakupie ściereczki do przecierania ostrza, dzięki której nóż będzie zawsze czysty i nie złapie rdzy. Obdarowany z pewnością doceni nasze zaangażowanie i będzie zadowolony z tak dobrze dobranego, personalnego upominku.   

Product added to wishlist
Product added to compare.