Walizki i torby podróżne

Wybór odpowiedniego modelu walizki podróżnej nie jest prostą sprawą. Pierwszą kwestią, jaką należy ustalić są preferowane gabaryty; jest to szczególnie istotne, kiedy planujemy zakup walizki samolotowej, w której zmieści się bagaż podręczny. Jeżeli nie jesteśmy pewni czy wybrany model będzie odpowiedni, warto zastanowić się nad zakupem kompletu walizek. W jednym zestawie znajdują się na ogół trzy walizki, z których przynajmniej jedna posiada kompaktowy rozmiar akceptowalny przez większość linii lotniczych. Większe walizki sprawdzą się natomiast na dłuższe trasy i podróże innymi środkami transportu.

Pokazano 1-24 z 80 pozycji

Walizka składana – funkcjonalność przede wszystkim

Kupując walizkę podróżną, powinniśmy wziąć pod uwagę, że będziemy z niej korzystać jedynie przez krótki okres w ciągu roku. Z tego względu warto zainwestować w model składany, który możemy przechowywać w szafie, pawlaczu czy pod łóżkiem. To wygodne rozwiązanie dla wszystkich osób, które nie chcą zagracać swojej przestrzeni osobistej i celują w ergonomiczne rozwiązania.

Walizka – gadżet podręczny

Składane walizki to doskonały pomysł na prezent dla bliskich znajomych, którzy uwielbiają podróże i cenią sobie praktyczne oraz funkcjonalne podarki. Inwestując w solidną walizkę, możesz mieć pewność, że sprawisz radość obdarowanemu. Jeżeli nie jesteś przekonany, jaki model wybrać, zachęcamy do zakupu „składaka”. Jako że zajmuje niewiele miejsca, może być traktowany jako przydatny gadżet albo torba zastępcza.

Product added to wishlist
Product added to compare.