Scyzoryk Victorinox SwissFlash 4.6021.26G2 (16GB)

4.6021.26G16

Zapytaj o dostępność i cenę

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 5.

SPRZEDAŻ HURTOWA 

Produkt dostępny tylko hurcie. Wielkość minimalnego zamówienia dostępna przy każdym produkcie przy przycisku "Dodaj do kosza".

envelope_color2.png  PRODUKT Z MOŻLIWOŚCIĄ NADRUKU LOGO - ZAPYTAJ O KOSZTY  envelope_color2.png

Scyzoryk Victorinox SwissFlash 4.6021.26G2 (2GB) SwissMemory jest produkowany przez producenta pamięci - nowoczesną szwajcarską firmę SwissBit, w kooperacji z firmą Victorinox. Produkt łączy w sobie tradycję, innowacyjność, najwyższą jakość oraz nowoczesną technologię. Razem ze zintegrowaną pamięcią, otrzymujesz zestaw podstawowych narzędzi, przydatnych w podróży. Nie jest to jedynie dodatek, lecz optymalne narzędzie dla biznesu. Produkt jest dostępny w 2 wersjach. Funkcjonalność SwissMemory - Twoja osobista, przenośna baza danych. Bardziej użyteczna i łatwiejsza w obsłudze niż klucze do mieszkania! Łatwo i szybko przeniesiesz swoje osobiste dane, muzykę MP3, pliki audio i video, prezentacje i wiele wiele więcej! Dzięki technologii Plug&Play SwissMemory jest automatycznie wykrywany natychmiast po podłączeniu do gniazda USB w komputerze. Przenośność i bezpieczeństwo Przenośny, lekki i odporny produkt - może być noszony jako breloczek do kluczy. Przy użyciu dołączonego oprogramowania Secure-Lock możesz zabezpieczyć hasłem Twoje dane (wszystkie lub jedynie wybrane) przed dostępem niepowołanych osób. Specjalne funkcje Zintegrowany długopis w 4.6026.T / 4.6076.T pozwoli Ci na sporządzanie szybkich notatek. Biała dioda LED rozjaśni okolicę i pozwoli Ci na poszukiwania w ciemności. Modele 4.6026 / 4.6021 wyposażono także w najważniejsze narzędzia, jak ostrze czy nożyczki.

32 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkty tego samego producenta:

Strona internetowa www.markowe-upominki.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików Cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.markowe-upominki.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o informacji dotyczącej Cookies można dowiedzieć się tutaj