Czapka z daszkiem Myrtle Beach 6 paneli MB6111

MB6111

Klasyczna, uniwersalna czapka z daszkiem w bogatej gamie kolorystycznej, wykonana z mocno drapanej bawełny. Posiada sześć haftowanych wywietrzników, osiem ozdobnych przeszyć na daszku, niski profil oraz regulowane zapięcie z tyłu - metalowa klamerka w matowo-srebrnym kolorze z zatrzaskiem i haftowane oczko. Niski profil. Wykonana ze 100% bawełny.

Czapka w kolorze czarnym dostępna również w rozmiarze 60cm, model dostępny równnież z daszkiem typu sandwich (MB6112), odpowiednik dziecięcy (MB7010).

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 100.

SPRZEDAŻ HURTOWA 

Produkt dostępny tylko hurcie. Wielkość minimalnego zamówienia dostępna przy każdym produkcie przy przycisku "Dodaj do kosza".

envelope_color2.png  PRODUKT Z MOŻLIWOŚCIĄ NADRUKU LOGO - ZAPYTAJ O KOSZTY  envelope_color2.png

Materiał
bawełna 100 %

32 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkty tego samego producenta:

Strona internetowa www.markowe-upominki.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików Cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.markowe-upominki.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o informacji dotyczącej Cookies można dowiedzieć się tutaj