Długopis Uma Jazz

0-0580 – JAZZ

Długopis automatyczny z uchwytem typu soft i wygiętym metalowym klipem. Korpus w pełnym kolorze. Włącznik, ring i szpic - srebrny matowy.

Wkład - 8-0854 uma Economy Refill blue Wkład wielkopojemnościowy z tworzywa sztucznego, z białą rurką, srebrną końcówką i kulką wolframową (1,0 mm). Wydajność zapisu: ok. 1500 m. Gęsty tusz, niemiecki, wg normy ISO.

Kolor
  • Czarny
  • biały

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 1000.

SPRZEDAŻ HURTOWA 

Produkt dostępny tylko hurcie. Wielkość minimalnego zamówienia dostępna przy każdym produkcie przy przycisku "Dodaj do kosza".

envelope_color2.png  PRODUKT Z MOŻLIWOŚCIĄ NADRUKU LOGO - ZAPYTAJ O KOSZTY  envelope_color2.png

32 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkty tego samego producenta:

Strona internetowa www.markowe-upominki.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików Cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.markowe-upominki.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o informacji dotyczącej Cookies można dowiedzieć się tutaj