Kamera 360 stopni

91176
Realizacja do 7 dni
277,00 zł
Brutto

Kamera Full HD o rozdzielczości 1080p z obiektywem 360 stopni. Kamera obsługiwana jest dzięki aplikacji na telefon, za pomocą sygnału Wi-Fi. Nagrany film może zostać przekonwertowany na filmy, które będzie mona oglądać przez okulary - VR-Glasses. Kamera umożliwia również kręcenie filmów w 2D oraz robienia zdjęć.

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 10.

SPRZEDAŻ HURTOWA 

Produkt dostępny tylko hurcie. Wielkość minimalnego zamówienia dostępna przy każdym produkcie przy przycisku "Dodaj do kosza".

envelope_color2.png  PRODUKT Z MOŻLIWOŚCIĄ NADRUKU LOGO - ZAPYTAJ O KOSZTY  envelope_color2.png

200 Przedmioty

32 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkty tego samego producenta:

Strona internetowa www.markowe-upominki.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików Cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.markowe-upominki.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o informacji dotyczącej Cookies można dowiedzieć się tutaj