Głośnik bezprzewodowy Denver BTS-110

BTS-110

Denver Speaker BTS-110 to bezprzewodowy głośnik Bluetooth z wbudowanym akumulatorem (1200 mAh). Ten głośnik jest bardzo łatwy w użyciu, wystarczy podłączyć go do smartfona i odtwarzać muzykę. Ten głośnik ma wiele opcji umożliwiających słuchanie ulubionej muzyki. Działa przez Bluetooth, ale możesz też słuchać radia FM lub włożyć kartę USB lub SD do MP3. Wreszcie, możesz również włożyć kabel AUX. Ten głośnik ma zasięg działania 8-10 metrów. 

Moc 2 x 5 W

Wymiary głośnika -160 x 68 x 67 mm

Materiał- tworzywo sztuczne

Opcje nadruku- doming ( wklejka epoxy) 2 strony Ø 29.6 mm

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 25.

SPRZEDAŻ HURTOWA 

Produkt dostępny tylko hurcie. Wielkość minimalnego zamówienia dostępna przy każdym produkcie przy przycisku "Dodaj do kosza".

envelope_color2.png  PRODUKT Z MOŻLIWOŚCIĄ NADRUKU LOGO - ZAPYTAJ O KOSZTY  envelope_color2.png

32 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkty tego samego producenta:

Strona internetowa www.markowe-upominki.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików Cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.markowe-upominki.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o informacji dotyczącej Cookies można dowiedzieć się tutaj