Kostka drewniana antystresowa

14660910

Nowe spojrzenie na zabawkę która odstresowuje - osiem drewnianych kostek magicznie grawituje do centralnej kuli wykonanej ze stali. Siły magnetyczne działające między drewnem a metalem? To prawdziwy cud.
Ta ekologiczna zabawka antystresowa wykonana z trwałego drewna kauczukowego zapewnia wiele godzin odpoczynku. Możesz grać na różne sposoby - twistować, konstruować nowe kształty lub po prostu używać go jako przycisku do papieru lub wizytownika.
Wygraweruj swoje logo na powierzchni, aby uzyskać efektowną i widoczną kampanię marketingową

Materiał- drewno kauczukowe, metal ,magnes

Wymiary -6.5x6.5x6.5 cm

Waga- 0,32 kg

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 10.

SPRZEDAŻ HURTOWA 

Produkt dostępny tylko hurcie. Wielkość minimalnego zamówienia dostępna przy każdym produkcie przy przycisku "Dodaj do kosza".

envelope_color2.png  PRODUKT Z MOŻLIWOŚCIĄ NADRUKU LOGO - ZAPYTAJ O KOSZTY  envelope_color2.png

32 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkty tego samego producenta:

Strona internetowa www.markowe-upominki.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików Cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.markowe-upominki.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o informacji dotyczącej Cookies można dowiedzieć się tutaj